Bölge Başkanlıkları

Hatice AYDEN

KUZEY MARMARA BÖLGE BAŞKANI

Hatice AYDEN

KUZEY MARMARA BÖLGE BAŞKANI

k.marmara@tarimkon.org

Canan ÇAKIR

Kuzey Marmara Bölge Genel Sekreteri

Canan ÇAKIR

Kuzey Marmara Bölge Genel Sekreteri

info@tarimkon.org

Selçuk GÜNDÜZ

Güney Marmara Bölge Başkanı

Selçuk GÜNDÜZ

Güney Marmara Bölge Başkanı

g.marmara@tarimkon.org

Erdoğan TUZCU

Doğu Marmara Bölge Başkanı

Erdoğan TUZCU

Doğu Marmara Bölge Başkanı

d.marmara@tarimkon.org

Hüseyin YADİGAR

Doğu Marmara Bölge Başkan Yardımcısı

Hüseyin YADİGAR

Doğu Marmara Bölge Başkan Yardımcısı

info@tarimkon.org

Neslihan GÜNYER

Kıyı Ege Bölge Başkanı

Neslihan GÜNYER

Kıyı Ege Bölge Başkanı

k.egebolge@tarimkon.org

Murat TURHAN

İç Ege Bölge Başkanı

Murat TURHAN

İç Ege Bölge Başkanı

icegebolge@tarimkon.org

Taner COŞKUN

İç Ege Bölge Başkanlığı Genel Sekreteri

Taner COŞKUN

İç Ege Bölge Başkanlığı Genel Sekreteri

info@tarimkon.org

Semih ÇALIŞKAN

Doğu Akdeniz Bölge Başkanı

Semih ÇALIŞKAN

Doğu Akdeniz Bölge Başkanı

d.akdeniz@tarimkon.org

Celalettin ÇELİK

Orta Karadeniz Bölge Başkanı

Celalettin ÇELİK

Orta Karadeniz Bölge Başkanı

o.karadeniz@tarimkon.org

Semra ŞAHİN

Orta Karadeniz Bölge Başkan Yardımcısı

Semra ŞAHİN

Orta Karadeniz Bölge Başkan Yardımcısı

info@tarimkon.org

Emin KURU

Batı Karadeniz Bölge Başkanı

Emin KURU

Batı Karadeniz Bölge Başkanı

b.karadeniz@tarimkon.org

İrfan ÖZ

BALKANLAR BÖLGE BAŞKANI

İrfan ÖZ

BALKANLAR BÖLGE BAŞKANI

Zekirija MEHMEDI

Balkanlar Bölge Koordinatörü

Zekirija MEHMEDI

Balkanlar Bölge Koordinatörü

Hmida MIRASSI

KUZEY AFRİKA BÖLGE BAŞKANI

Hmida MIRASSI

KUZEY AFRİKA BÖLGE BAŞKANI

Sami H. SALEH

ORTADOĞU BÖLGE BAŞKANI

Sami H. SALEH

ORTADOĞU BÖLGE BAŞKANI

Reşad BABAYEV

KAFKASLAR BÖLGE BAŞKANI

Reşad BABAYEV

KAFKASLAR BÖLGE BAŞKANI

Nüşabe AĞAŞOVA

Kafkaslar Bölge Başkan Yardımcısı

Nüşabe AĞAŞOVA

Kafkaslar Bölge Başkan Yardımcısı

kafkaslar@tarimkon.org

David A. BIDEN

AVRUPA BÖLGE BAŞKANI

David A. BIDEN

AVRUPA BÖLGE BAŞKANI

Abdulmuttalip KARABIYIK

Avrasya Bölge Başkanı

Abdulmuttalip KARABIYIK

Avrasya Bölge Başkanı

İşletmelerimiz ve Çözüm Ortaklarımız