Reşad BABAYEV’DEN TARIMKON Genel Başkanı Hakan YÜKSEL’E Teşekkür Mesajı

TARIMKON Kafkaslar Bölge Başkanı Reşad BABAYEV, Uluslararası Tarım ve Gıda Konfederasyonu (TARIMKON ) Genel Başkanı Hakan YÜKSEL `in Yapmış Olduğu Azerbaycan Ziyaretinden dolayı Teşekkür mesajı yayınladı.

Kafkaslar Bölge Başkanı Reşad BABAYEV, Sayın Azerbaycan Cumhurbaşkanımız Ilham ALİYEV ve Sayın Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN `a bu bize vermiş olduğu kardeş çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz.

Kafkaslar Bölge Başkanı Reşad BABAYEV, 12 Nisan ve 16 Nisan Arasında TARIMKON Genel Başkanımız Hakan YÜKSEL `in Yapmış Olduğu Azerbaycan Ziyaretinde. Ülkemizde çok sayıda şehirlerde yatırımcılar ve STK kuruluşları ile görüşmeler yapıldı çok olumlu gelişmeler oldu. bizler tek millet iki devlet olarak her zaman olduğu gibi Tarım ve Gıda `da en güzel bir şekilde projelere imza atacağız TARIMKON Kafkaslar Bölge Başkanı olarak yakın bir zamanda Bakü şehrimizde Başkanlık Açılışını yapacağız uluslararası katılımcıların katılımı ile Azerbaycan ülkemize gelip bizlerin misafiri olarak her zaman örnek aldığımız Genel Başkanımız Sayın Hakan Yüksel `e teşekkür ediyorum. Ayrıca Yeni projelerimiz ile işgalden kurtulmuş KARABAĞ ` da TARIMKON ` un ofisini açmak ve gelecekte Azerbaycan tarımına katkıda bulunmaktır. Azerbaycan Tarımına ve Burada çalışan Çiftçilerimiz ile beraber çalışmak için projeler için açığız.

İşletmelerimiz ve Çözüm Ortaklarımız